جراحی زیبایی مقعد

جراحی زیبایی مقعد برای رفع عیوب مقعد و درمان بیماری های مقعدی، مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با پیشرفت علم و فناوری، برای برطرف کردن مشکلات و بیماری های گوناگون در این ناحیه از بدن، روش های جدیدتری به وجود آمده تا پزشکان متخصص بتوانند به کمک این روش ها سلامت و رضایت بیماران را به آن ها بازگردانند. جراحی زیبایی مقعد نیز، از جمله روش هایی است که در دهه های اخیر به کمک پیشرفت تکنولوژی آسان تر شده است. به همین دلیل بسیاری از متخصصان این حوزه، با استقبال بیشتری از سوی مراجعه کنندگان روبرو هستند و افراد، تمایل بیشتری برای عمل های زیبایی دارند.

بیماری های مقعدی کدامند؟

بیماری های مقعد، بیماری هایی هستند که در انتهای روده یا آخرین بخش رکتوم مشاهده می شوند. البته بیماری هایی مانند بواسیر و شقاق در مراحل اولیه می توانند در داخل مقعد به وجود آیند که اگر درمان نشوند ممکن است به بواسیر یا شقاق خارجی، منجر شوند و با علایمی مانند احساس بیرون زدگی از مقعد، درد، خونریزی و سوزش همراه باشند. به طور کلی برخی از بیماری های مقعدی به شرح زیر هستند:

انواع درمان بیماری های مقعدی

انواع درمان بیماری های مقعدی معمولا به روش های زیر انجام می شود:

  • درمان خانگی یا دارویی: درمان خانگی یا دارویی برای مراحل اولیه و بیماری های حاد تاثیرگذارتر خواهد بود. البته برای درمان خانگی یا دارویی باید صبر داشته باشید تا نتیجه مثبت آن را مشاهده کنید چرا که این روش، از جمله روش های زمان بر محسوب می شود. برای درمان خانگی یا دارویی از روغن زیتون، موم عسل، ژل گیاه آلوئه ورا، پمادهای لیدوکائین، رکتول و… به صورت موضعی و قرص های مسکن، پودرها و شربت های ملین به صورت خوراکی استفاده می شود.
  • درمان با لیزر: درمان با لیزر از موثرترین راه های درمان است چرا که در هر سطح از بیماری (حاد یا مزمن) می توانید با این روش، بهبود یابید. از دیگر مزیت های درمان با لیزر می توان به سریع بودن روند درمان، کاهش درد و خونریزی، عدم ابتلا به بیماری های عفونی، استفاده از بی حسی اشاره کرد.
  • جراحی: جراحی از روش هایی است که معمولا برای بیماری های مزمن مورد استفاده قرار می گیرد. جراحی برای انواع اختلالات مقعدی و زیبایی مقعد کاربرد دارد. توجه داشته باشید انتخاب یک جراح متخصص تاثیر به سزایی در نتیجه جراحی و موفقیت آمیز تر بودن آن خواهد داشت. به علاوه مراقبت های بعد از جراحی زیبایی مقعد نیاز به دقت و توجه دارد.

جراحی زیبایی مقعد در بارداری

جراحی زیبایی مقعد در بارداری می تواند به کمک لیزر درمانی انجام شود تا مادر و جنین بدون هیچ گونه عوارضی و با استفاده از ساده ترین روش ممکن، درمان شوند. بیماری های مقعدی در بارداری ممکن است به علت تغییرات هورمونی یا بزرگ شدن جنین و فشار آمدن به روده، مشاهده شوند. اگر خانم های باردار سابقه ابتلا به بیماری هایی مانند یبوست های مزمن یا هموروئید دارند، بهتر است حتما قبل از بارداری به طور کامل این بیماری ها را درمان کنند. اما اگر در دوران بارداری برای بار اول دچار چنین مشکلاتی شوند، لیزر درمانی ایمن ترین راه درمان خواهد بود. زیرا هم اختلالات مقعدی را درمان می کند و هم می تواند به زیبایی مقعد منجر شود. شما می توانید برای جراحی زیبایی مقعد در بارداری به کلینیک لیزر شفا مراجعه نمایید.

چرا کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر شفا، اولین و تخصصی ترین کلینیک لیزر برای درمان بیماری های نشیمنگاهی می باشد. کلینیک لیزر شفا، متشکل از کادری حرفه ای و مجرب است که با ویزیت و در صورت لزوم به کمک آزمایشات، در سریعترین زمان ممکن هر نوع بیماری نشیمنگاهی را تشخیص داده و سپس درمان می نماید. با مراجعه به کلینیک لیزر شفا، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، توسط پزشکان متخصص این مجموعه، ویزیت و درمان را آغاز خواهید کرد.

پیمایش به بالا