اسلایدر بخش زنان

لیزر آبسه مقعدی

لیزر آبسه مقعدی قبل از پرداختن به عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی، می خواهیم تعریف مختصری از بیماری آبسه مقعدی داشته باشیم.

تعریف آبسه مقعدی

تعریف ابسه مقعدی آبسه مقعدی به مسدود شدن غده های کوچک که اطراف ناحیه مقعد است گفته می شود که در صورت بسته شدن آن فرد دچار عفونت خواهد شد از علائم بیماری لیزر آبسه مقعدی می توان به درد شدید، ترشحات چرکی، قرمزی و... اشاره کرد.

درمان آبسه مقعدی با لیزر

لیزر آبسه مقعدی لیزر CO2، یکی از کم تهاجمی ترین روش های درمان بیماری آبسه مقعدی می باشد لیزر آبسه مقعدی تمام زائده ها را به طور کامل و بدون بازگشت توسط اشعه از بین می برد. اما توجه داشته باشید که بعد از انجام عمل لیزر آبسه مقعدی احتمال منتقل شدن ویروس به نقاط دیگر بدن وجود دارد که در این مواقع بهتر است از دستگاه های مکنده استفاده شود.

مزایای جراحی لیزر آبسه مقعدی

مزایای لیزر آبسه مقعدی
 1. کاهش احتمال عود بیماری بعد از عمل با لیزر آبسه مقعدی
 2. بازگشت به محل کار در سریعترین زمان ممکن
 3. پایین آمدن احتمال انتقال بیماری های عفونی حین عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی
 4. لیزر آبسه مقعدی سبب کاهش عارضه بی اختیاری مقعد خواهد شد
 5. عدم ابتلا به آمبولی و کاهش خطر لخته شدن خون در بدن بعد از  عمل لیزر
 6. جراحی بصورت سرپایی و عدم نیاز به بستری در بیمارستان پس از لیزر آبسه مقعدی
 7. روشی مطمئن جهت درمان آبسه مقعدی بر اساس تجربه همچنین قطعی ترین روش موجود
 8. تجربه کمترین درد و خونریزی ممکن در جراحی لیزر آبسه مقعدی که اصلا قابل مقایسه با عمل جراحی سنتی نمی باشد
 9. عدم نیاز به بیهوشی و جراحی با بی حسی موضعی که این امر عارضه های بیهوشی را هرگز در پی نخواهد داشت
 10. سریع ترین درمان کیست مویی، مدت زمان کوتاه جراحی لیزر آبسه مقعدی معمولا بین 15 الی 45 دقیقه
 11. چون جای اسکار زخم بعد از عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی روی بدن باقی نمی ماند از منظر زیبایی این روش ارجح تر میباشد. علاوه بر این در لیزر آبسه مقعدی بافت اطراف کیست مانند عمل جراحی سنتی آسیبی نخواهند دید
جهت تعین وقت برای لیزر آبسه مقعدی با ما تماس بگیرید.

لیزر Co2 چه عملکردی دارد؟

لیزر CO2 برای درمان آبسه مقعدی چه عملکردی دارد جراحی با لیزر co2، مانند تیغ در عمل جراحی عمل خواهد کرد ولی با این تفاوت که جای زخم و اسکار را به طور کامل از بین می برد همچنین از دیگر مزیت های جراحی آبسه مقعدی با لیزر CO2 می توان گفت نسبت به عمل جراحی سنتی از عوارض کمتری برخوردارمی باشد. همچنین باید گفته شود که بعد از جراحی لیزر آبسه مقعدی، زخم ها باز، یا بسته و بخیه زده می شوند که باید توسط پزشک بهترین تصمیم گرفته شود.

هزینه عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی

هزینه لیزر آبسه مقعدی همانطور که می دانید هزینه عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی به فاکتور های مختلفی مثل میزان شدت بیماری، نوع پزشک، تعداد جلسات انجام لیزر و... بستگی دارد. به همین دلیل قیمت مشخصی را نمی توان برای جراحی لیزر آبسه مقعدی اعلام کرد و معمولا بعد از معاینه توسط پزشک متخصص هزینه قابل پرداخت مشخص خواهد شد.

آیا بیمه عمل جراحی آبسه مقعدی با لیزر را پوشش می دهد؟

یکی از سوالات رایج که بیماران از ما دارند راجع به بیمه خواهد بود که باید گفته شود، بیشتر بیمه ها درمان با لیزر را پوشش نمی دهند ولی برخی از بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه مربوط به لیزر آبسه مقعدی را تقبل خواهند کرد.

تفاوت هزینه لیزر آبسه مقعدی و عمل جراحی به روش سنتی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی علاوه بر صرفه جویی در زمان و دوره نقاهت کوتاه مدت، بدون شک هزینه کمتری نسبت به عمل جراحی سنتی دارد.

چرا کلینیک لیزر شفا؟

این مركز اولین مركز درمان بیماری های مقعد با عمل جراحی لیزر از سال 1384 می باشد و در طی این مدت بیش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بیش از بیست هزار عمل با لیزر در آن انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسیار بالایی نزد پزشكان شاغل در آن گردیده است و هر روز نیز به آن افزوده میگردد. در این مركز مراجعین مبتلا به بیماری آبسه مقعدی ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاینه و پس از تشخیص دقیق بیماری راهكار مناسب به بیمار ارائه میگردد که باعث بهبود سریع بیمار بدون بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی می شود و از روز بعد بیمار میتواند سر كار خود حاضر شود.
دکتر خانم برای درمان بیماری های مقعدی

کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر زیبایی شفا

مقالات پرشکی

بخش تغذیه

women contact

تماس با ما

درباره ما


این مركز اولین مركز درمان بیماریهای مقعد با لیزر از سال ١٣٨۴ میباشد و در طی این مدت بیش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بیش از پانزده هزار عمل با لیزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسیار بالایی نزد پزشكان شاغل در ان گردیده است و هر روز نیز به ان افزوده میگردد. در این مركز مراجعین ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاینه و پس از تشخیص بیماری راهكار مناسب به بیمار ارایه میگردد این درمان میتواند شامل درمان دارویی یا درمان با لیزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سریع بیمار بدون بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی است و از روز بعد بیمار میتواند سر كار خود حاضر شود.

ساعات کاری


 • شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • یکشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • دوشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • سه شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • چهارشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • پنجشنبه۱۱ - ۱۴
 • ساعت پاسخ گویی همه روزه بغیر از جمعه ها ۸ الی ۲۲

کلینیک لیزر


کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
ایمیل :


بالا

کلینیک لیزر شفا | بخش زنان | بخش زیبایی

تمامی حقوق این سایت متعلق به بخش زنان کلینیک لیزر شفا می باشد