اسلایدر بخش زنان

درمان شقاق مقعدی با لیزر

لیزر شقاق مقعدی در زنان

لیزر شقاق مقعدی از روش های نوین درمان بیماری های نشیمنگاهی از جمله بیماری شقاق یا فیشر آنال است که در نتیجه داشتن مزایای بالا و عوارض حداقلی، اغلب به جای جراحی سنتی ( جراحی با جاقو) به کار گرفته می شود. با وجود این که جراحی سنتی برای سال ها به عنوان قطعی ترین راه درمان شقاق مورد توجه متخصصان و مبتلایان به این بیماری بوده است، با پیشرفت دانش و تکنولوژی، امروزه درمان شقاق مقعدی با لیزر، عنوان اثر بخش ترین راهکار درمانی را به خود اختصاص داده است. فرآیند درمان شقاق با لیزر در بازه زمانی زیر 1 ساعت قابل انجام است و در صورت انجام لیزر درمانی توسط جراح عمومی با تجربه، بیمار هیچ گونه ناراحتی را در هنگام جراحی و بعد از آن تجربه نخواهد کرد.

جراحی شقاق مقعدی با روش غیرتهاجمی

جراحی شقاق مقعدی در زنان با روش غیر تهاجمی

بر خلاف جراحی سنتی، این روش از جمله روش های غیر تهاجمی درمان شقاق مقعد به شمار می آید. در روش غیر تهاجمی درمان شقاق شما لازم نیست نگران مواردی مانند درد های شدید، خونریزی و عوارض بیهوشی عمومی یا نخاعی باشید. به همین جهت اگر این جراحی به صورت تخصصی انجام بگیرد، شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را به دست آورده و فعالیت های روزمره و روال عادی زندگی خود را از سر بگیرید.

طریقه انجام لیزر شقاق

روش انجام لیزر شقاق

عارضه شقاق مقعدی در طول جراحی با لیزر برداشته می شود. در درمان شقاق حاد و مزمن به ترتیب از لیزر کم توان و  پرتوان استفاده می شود. در مرحله اول، از بی حسی موضعی در محل عارضه استفاده می شود. سپس زخم شقاق با استفاده از اشعه لیزر به آرامی برداشته می شود. در این روش درمانی، به منظور فراهم کردن زمینه لازم برای بهبودی زخم، برشی کوچک روی عضله دور مقعد ایجاد می شود. ناحیه عارضه بعد از درمان به این روش، حالت اولیه خود را باز می یابد.

مزایای جراحی لیزر شقاق در زنان

مزای لیزر شقاق در زنان

 1. روش مطمئن و قطعی
 2. باقی نماندن جای اسکار یا زخم
 3. سالم ماندن بافت اطراف عارضه شقاق
 4. کاهش احتمال عود و بازگشت بیماری
 5. سریع ترین روش درمانی (15 الی 45 دقیقه)
 6. سرپایی بودن جراحی با لیزر و عدم نیاز به بستری
 7. درد و خونریزی بسیار کم در مقایسه با جراحی سنتی
 8. کاهش شدید احتمال انتقال بیماری های عفونی مثل هپاتیت
 9. عدم تجربه عوارض بیهوشی به علت استفاده از بیحسی موضعی
 10. بازگشت به کار و روال عادی زندگی در کوتاه ترین زمان ممکن
 11. عدم ابتلا به آمبولی به علت کاهش خطر لخته شدن خون در بدن

جهت تعیین وقت برای درمان شقاق مقعدی همین الان اقدام کنید

مقایسه جراحی لیزر شقاق با جراحی سنتی

مقایسه جراحی با لیزر و سنتی

همانطور که پیش تر ذکر شد، جراحی با لیزر در مقایسه با جراحی سنتی یک روش غیرتهاجمی و کم عارضه است. مهم ترین موارد تفاوت لیزر شقاق با جراحی با چاقو به شرح زیر هستند:

 • انواع لیزرهای کم توان و پر توان با محل عارضه شقاق روی بدن تماسی ندارند.
 • لیزر دارای خاصیت ترمیم کنندگی است و بعد از جراحی عروق برید شده را ترمیم می نماید.
 • دوره نقاهت لیزردرمانی نهایتا 2 هفته است در حالی که این مدت در جراحی شقاق با چاقو می تواند به 2 ماه هم برسد.
 • در جراحی شقاق با لیزر بیمار بعد از 1 ساعت ترخیص می شود در حالی که بعد از جراحی سنتی به بستری شدن در بیمارستان نیاز است.
 • بیمار بعد از جراحی سنتی در ناحیه عارضه احساس سوزش خواهد داشت در حالی که درد بعد از لیزر شقاق در مقایسه با آن بسیار ناچیز خواهد بود.

هزینه جراحی لیزر شقاق

هزینه جراحی لیزر شقاق

هزینه جراحی لیزر شقاق مقعدی نسبت به سایر روش های درمانی کمتر است. با این وجود، هزینه دقیق درمان این بیماری با لیزر پس از معاینه توسط متخصص و با توجه به نوع، شدت و مرحله پیشرفت آن مشخص می شود.  با وجود این که بیمه اکثر جراحی های زیر 6 ساعت را تحت پوشش قرار نمی دهد، برخی بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه لیزر شقاق را متقبل خواهند شد.

چرا کلینیک لیزر شفا؟

اين مركز اولين مركز درمان بيماري های مقعد با ليزر از سال 1384 ميباشد و در طی اين مدت بيش از هفتاد هزار مراجعه كننده و بيش از بیست هزار عمل با ليزر در آن انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان شاغل در آن گرديده است و هر روز نيز به آن افزوده ميگردد. در اين مركز مراجعين مبتلا به بیماری شقاق مقعدی ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاينه و پس از تشخيص دقیق بيماری راهكار مناسب به بيمار ارايه ميگردد که باعث بهبود سريع وی بدون بستری شدن در بيمارستان و بيهوشي است و از روز بعد بيمار ميتواند سر كار خود حاضر شود.

دکتر خانم برای درمان بیماری های مقعدی

کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر زیبایی شفا

مقالات پرشکی

بخش تغذیه

women contact

تماس با ما

درباره ما


این مركز اولین مركز درمان بیماریهای مقعد با لیزر از سال ١٣٨۴ میباشد و در طی این مدت بیش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بیش از پانزده هزار عمل با لیزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسیار بالایی نزد پزشكان شاغل در ان گردیده است و هر روز نیز به ان افزوده میگردد. در این مركز مراجعین ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاینه و پس از تشخیص بیماری راهكار مناسب به بیمار ارایه میگردد این درمان میتواند شامل درمان دارویی یا درمان با لیزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سریع بیمار بدون بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی است و از روز بعد بیمار میتواند سر كار خود حاضر شود.

ساعات کاری


 • شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • یکشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • دوشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • سه شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • چهارشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
 • پنجشنبه۱۱ - ۱۴
 • ساعت پاسخ گویی همه روزه بغیر از جمعه ها ۸ الی ۲۲

کلینیک لیزر


کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
ایمیل :


بالا

کلینیک لیزر شفا | بخش زنان | بخش زیبایی

تمامی حقوق این سایت متعلق به بخش زنان کلینیک لیزر شفا می باشد