اسلایدر بخش زنان

درمان ها و عمل های زیبایی ناحیه مقعد و تناسلی در بانوان با لیزر

در خصوص بيماری هاى گوارشى و مقعدى، باید در نظر داشت كه در نهایت با ایجاد بیماری یبوست و نياز به زور زدن در بلند مدت منجر به ايجاد برجستگى در دور مقعد ميشوند؛ همچنين بیماری هايى مثل فيشر یا شقاق، همورویید و فیستول مقعد به تدريج باعث ایجاد زائده و یا برآمدگی در دور مقعد میشوند.

برای مطالعه در رابطه با درمان بواسیر با لیزر کلیک کنید

تاثیر بارداری در بروز زائده مقعدی

تا اینجا همه مسائل ذكر شده هم براى آقایان و هم براى خانم ها صادق است، اما در خانم ها یک مورد وجود دارد كه در آقايان نیست و آن باردارى و زايمان خانم ها است كه بعلت وجود جنين در شكم مادر و وجود هورمون هاى مربوط به باردارى منجر به كندى حركات روده و نهايتا یبوست میشود، همچنين زور زدن هاى شدید حين زايمان باعث ايجاد زايده هاى بيرونى ميشود كه هرچند تا چند هفته بعد از زایمان كوچكتر میشوند اما در نهایت مقدارى از زايده باقى مى ماند.

برای مطالعه درمورد بارداری و بیماری های مقعدی کلیک کنید

جراحی زیبایی ناحیه مقعد و تناسلی با لیزر

با پیشرفته تر شدن جوامع بشری و افزایش امكانات و بالا رفتن توقع انسانها از بدن خود توجه به زیبایی های ظاهری و پنهان در بانوان بالا رفته است و در این راستا است كه هر روزه به تعداد مراجعه کنندگان برای رفع عیوب ناحیه تناسلی و مقعد مثل ضایعات پوستی و منگوله ای شكل، زگیل مقعد و بزرگ شدن لبهای آلت تناسلی اضافه میگردد بخصوص با بكارگیری لیزر در عملهای ناحیه مقعد و واژن كه روزگاری یك فاجعه و كابوس بود به یك امر بدیهی و ساده مبدل شده است.

زیبایی مقعد با ازبین بردن زائده های اطراف مقعد

تمام موارد گفته شده منجر به تغییر در شكل طبیعى مقعد در افراد میگردد كه امروزه به هيچ وجه مورد پسند افراد بخصوص خانم ها نمیباشد.

در طى تجربه بيش از ٢٠ ساله لیزر شفا همه روزه تعداد زیادى از مراجعين به مركز ما شامل افرادی ميشود که میخواهند عمل جراحی زیبایی مقعد انجام دهند. امروزه با افزايش ارتباطات اجتماعى اين بیماری ها باعث ناراحتى بيمار بعلت تغيير شكل مقعد ميگردد، ما همیشه سعى در برطرف كردن اين مشكل به بهترين نحو با بكارگيرى ليزر و استفاده از متخصص خانم براى اين كار بوده ايم زيرا طبق تجربه ای که طی ٢٠ ساله کسب کرده ایم میدانیم خانم ها با پزشك خانم در اين موارد بسيار راحت تر هستند.

معمولا این مشکلات به وسیله عمل جراحی در مطب با استفاده از بیحسى موضعى و لیزر CO2 كه بهترین نوع ليزر براى درمان مشكلات مقعدى است توسط متخصص خانم و آقا بنا بر میل بيمار در یک جلسه انجام ميشود.

اما این ضایعات مقعد و یا ناحیه تناسلی چگونه اند؟

جدا از بیماریهای شایع مقعد مثل همورویید و فیشر كه همراه با درد و خونریزی هستند یكسری ضایعات دیگر وجود دارند كه ایجاد درد و خونریزی نمی كنند و از نظر ظاهر بخصوص در بانوان شكل نامناسبی ایجاد میكنند و بصورت ضایعات گوشتی منگوله ای با اندازه های متفاوت است كه  نظافت در ناحیه را مختل میكند و گاهی باعث ایجاد بوهای بد و گاهی باعث خارش در ناحیه میشود ومیتوان براحتی و توسط لیزر این ضایعات را ازبین برد بدون اینكه نیاز به بستری در بیمارستان و بیهوشی باشد و ترمیم آن هم بسرعت و با بهترین حالت صورت میگیرد.

همچنین ضایعات زگیلی در ناحیه مقعد و ناحیه تناسلی را براحتی میتوان با لیزر برداشت و از پیشرفت زگیل جلوگیری كرد.

مطالعه مطلب لیزر زگیل تناسلی

فرم دیگر ضایعات تناسلی بزرگ شدن لب های قسمت خارجی الت تناسلی یا واژن میباشد كه معمولا با افزایش سن و زایمانهای متعدد در ارتباط است و براحتی میتوان با جراحی لیزر آنها را برداشت بدون اینكه مشكل زیادی در آن ناحیه بوجود آید.

دکتر خانم برای درمان بیماری های مقعدی

کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر زیبایی شفا

مقالات پرشکی

بخش تغذیه

women contact

تماس با ما

درباره ما


این مركز اولین مركز درمان بیماریهای مقعد با لیزر از سال ١٣٨۴ میباشد و در طی این مدت بیش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بیش از پانزده هزار عمل با لیزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسیار بالایی نزد پزشكان شاغل در ان گردیده است و هر روز نیز به ان افزوده میگردد. در این مركز مراجعین ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاینه و پس از تشخیص بیماری راهكار مناسب به بیمار ارایه میگردد این درمان میتواند شامل درمان دارویی یا درمان با لیزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سریع بیمار بدون بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی است و از روز بعد بیمار میتواند سر كار خود حاضر شود.

ساعات کاری


  • شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • یکشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • دوشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • سه شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • چهارشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • پنجشنبه۱۱ - ۱۴
  • ساعت پاسخ گویی همه روزه بغیر از جمعه ها ۸ الی ۲۲

کلینیک لیزر


کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
ایمیل :


بالا

کلینیک لیزر شفا | بخش زنان | بخش زیبایی

تمامی حقوق این سایت متعلق به بخش زنان کلینیک لیزر شفا می باشد