اسلایدر بخش زنان

جراح خانم برای درمان بیماری های مقعدی

جراح خانم

همانطور که می دانید، بسیاری از خانم ها از جراحت و معاینه بیماری هایی از جمله بیماری های مقعدی توسط پزشک مرد احساس شرم و ناراحتی می کند که به همین دلیل اقدام به درمان بیماری خود نمی کنند و باعث می شود که روز به روز بیماری پیشرفت کند و خونریزی، عفونت و درد به قدری زیاد شود که فرد بیمار مجبور شود طی مراتبی به اورژانس مراجعه کند. پس نتیجه می گیریم، که اهمیت وجود جراح خانم بسیار زیاد شده است و زنان ترجیح می دهند که به دکتر خانم مراجعه کنند و بدون خجالت و ترس راجع به بیماری خود با پزشک خود به راحتی صحبت کنند. ما در این مطلب قصد داریم، که اطلاعات کاملی را درباره این موضوع به شما بدهیم پس با ما تا انتها همراه باشید.

پزشک خوب برای جراحی بیماری های مقعدی کیست؟

دکتر خوب برای درمان بیماری های مقعدی

پزشکی برای درمان بیماری هایی مثل هموروئید، فیستول، شقاق و... خوب می باشد، که تجربه، مهارت کافی و از همه مهم تر تخصص لازم را برای جراحی داشته باشد. یک جراح حتما باید با دانش روز دنیا آشنا باشد و همیشه در حال آموختن باشد. به تازگی جراحی با لیزر روشی موثر و قطعی می باشد که در زمینه پزشکی تحولی بزرگ ایجاد کرده است به همین علت متخصص خوب، باید نحوه کار با لیزر را بلد باشد و مهارت کافی در استفاده از انواع لیزر ها را داشته باشد. کلینیک لیزر شفا جزء کلینیک هایی می باشد که با کادر پزشکی با تجربه و کاربلد توانسته هزاران جراحی موفق با لیزر را انجام دهد.

آیا می‌توان به متخصص خانم اعتماد کرد؟

دکتر قابل اعتماد خانم

بیماری های مقعدی، جزء بیماری هایی می باشد که موجب مشکلاتی برای زندگی فرد بیمار می شود و همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم زنان به علت حجب و حیا از مراجعه به متخصص آقا خودداری می کنند که همین باعث می شود که بیماری روند رو به رشد داشته باشد و به دلیل خونریزی های زیاد فرد بیمار دچار کم خونی یا آنمی شود. که در این مواقع، زنان می توانند برای درمان انواع بیماری هایی که در ناحیه مقعد یا تناسلی بروز می کند به جراح خانم مراجعه و بدون هیچ ترس و ناراحتی به آنها اعتماد کنند.

برای درمان بواسیر به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

دکتر برای درمان بواسیر

یکی از مهمترین مشکلات فرد بیمار این سوال می باشد که در جواب آن، باید گفت که بیماری های ناحیه نشیمنگاهی از عارضه های پر علائمی است که تشخیص آن کار دشواری نمی باشد و یک پزشک عمومی می تواند آن را تشخیص دهد ولی برای درمان آن، باید به یک متخصص مراجعه کرد به دلیل اینکه مقعد ناحیه حساسی می باشد و انجام جراحی بر روی آن با خطراتی ممکن است همراه باشد پس توصیه می شود، که از جراح متخصص با تجربه و ماهر کمک گرفته شود که تسلط کافی نیز دارد. البته این نکته لازم به ذکر است که برای صرفه جویی در هزیه و وقت از اول به یک پزشک متخصص مراجعه کنید و مشورت های لازم را برای جراحی انجام دهید.

تخصص پزشک چه تاثیری در درمان بیماری مقعدی دارد؟

واضح است است که تخصص پزشک، باعث می شود که بیمار نتیجه مثبتی از درمان بگیرد و جراحی بیماری های مانند هموروئید، آبسه مقعدی، زگیل تناسلی و... احتیاج به تجربه کافی دارد تا با از بین بردن زائده اضافی آسیبی به ناحیه مقعد وارد نشود. زیرا این ناحیه، دارای اعصابی می باشد که آسیب دیدن آن باعث بی اختیاری خواهد شد. امروزه ،پزشکان درمان با لیزر را پیشنهاد می کنند و این روش باعث افزایش دقت پزشک می شود و از عوارضی مثل بی اختیاری و احتمال عود بیماری جلوگیری می کند.

برای درمان بواسیر پزشک آقا بهتر است یا خانم؟

دکتر آقا یا خانم برای هموروئید

خانم یا اقا بودن جراح، هیچ تاثیری در روند درمان بیماری ندارد ولی اگر خانم هستید و از بیماری خود خجالت می کشید می توانید به پزشک خانم مراجعه کنید. توجه داشته باشد که نژاد، مذهب، جنسیت برای هیچ پزشکی برای پذیرش بیماران مطرح نمی باشد و هیج تفاوتی بین بیماران وجود ندارد و می توانند مطابق با سلیقه خودشان به پزشک اقا یا خانم مراجعه کنند پس، مراجعه خانم ها به پزشک آقا و بالعکس هیچ مانعی ندارد ولی معمولا بیماران به جنسیت پزشک خود حساس هستند.

چرا کلینیک لیزر شفا را پیشنهاد می کنیم؟

کلینیک لیزر شفا، یکی از با سابقه ترین مرکز درمان با لیزر برای انواع بیماری های مقعدی می باشد که این مجموعه از کادر متخصص خانم و آقا تشکیل شده است که در محیطی تمیز و آرام به درمان بیماران خود نیز می پردازد. همچنین پزشک متخصص از ابتدا ویزیت و حتی بعد از عمل همراه شما خواهد بود و همین باعث امید و آرامش به بیمار می شود و به روند درمان کمک بسیار زیادی خواهد بود. نکته مهم درباره کلینیک لیزر شفا این می باشد که، بیمار می تواند تمام کادر درمان را خانم انتخاب کند و دیگر هیچ نگرانی بابت حریم خصوصی خود نداشته باشد. کارشناسان و مشاوران کلینیک همه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما به صورت تلفی و حضوری می باشند.

دکتر خانم برای درمان بیماری های مقعدی

کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر زیبایی شفا

مقالات پرشکی

بخش تغذیه

women contact

تماس با ما

درباره ما


این مركز اولین مركز درمان بیماریهای مقعد با لیزر از سال ١٣٨۴ میباشد و در طی این مدت بیش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بیش از پانزده هزار عمل با لیزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسیار بالایی نزد پزشكان شاغل در ان گردیده است و هر روز نیز به ان افزوده میگردد. در این مركز مراجعین ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاینه و پس از تشخیص بیماری راهكار مناسب به بیمار ارایه میگردد این درمان میتواند شامل درمان دارویی یا درمان با لیزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سریع بیمار بدون بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی است و از روز بعد بیمار میتواند سر كار خود حاضر شود.

ساعات کاری


  • شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • یکشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • دوشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • سه شنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • چهارشنبه۱۰ - ۱۳ | ۱۷ - ۲۰
  • پنجشنبه۱۱ - ۱۴
  • ساعت پاسخ گویی همه روزه بغیر از جمعه ها ۸ الی ۲۲

کلینیک لیزر


کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
ایمیل :


بالا

کلینیک لیزر شفا | بخش زنان | بخش زیبایی

تمامی حقوق این سایت متعلق به بخش زنان کلینیک لیزر شفا می باشد